Gymozart Gymozart Gymozart Gymozart Gymozart Gymozart
 

Studentské aktivity

 

Mozarťák GYM

Nové číslo časopisu Gym

Drazí čtenáři, jsme moc rády, že Vám můžeme představit naše nové vydání školního časopisu Mozarťák Gym. V tomto čísle Vás čekají tipy na filmy a knížky, kterými můžete zaplnit dlouhé letní večery. Dočkáte se i rozhovoru s mladou začínající spisovatelkou Blankou Luxovou. Pro kuchtíky je tu recept na lahodný dezert, ale své si najdou i řešitelé rébusů. Přejeme Vám příjemné počtení.

M. Nováková G1.A (šéfredaktorka časopisu Mozarťák Gym)


Den válečných veteránů

Den válečných veteránů

Na začátku listopadu se naše gymnázium zapojilo do mezinárodní akce prodeje vlčích máků v rámci Dne válečných veteránů. Ten se slaví celosvětově 11. listopadu, u příležitosti konce první světové války. Květy vlčího máku pokrývaly hroby vojáků padlých na západní frontě a staly se proto symbolem tohoto svátku. Celorepublikově se vybraly přes 4 miliony korun, studenti našeho gymnázia k této částce přispěli 6 450 Kč. Veškerý výtěžek ze sbírky poputuje na pomoc válečným veteránům, účastníkům 3. odboje a odpůrcům totalitních režimů 20. století.

Nick Svoboda, místopředseda Studentské rady


Mozart Times

Prosincové číslo studentského časopisu The Mozart Times

Začátek prosince přináší druhé letošní vydání studentského časopisu The Mozart Times zaobírající se aktuálními tématy a otázkami týkající se nejenom školy… Přejeme dobré počtení a zamyšlení nad následujícími řádky.

Vaše Mozart Times redakce


Mozol 2023

MozOL 2023 – tentokrát i s vědomostní částí

V pondělí a úterý 22. a 23. 5. 2023 se již potřetí na půdě naší školy uskutečnila Mozartovská olympiáda, všemi označována MozOL. Ve sportovní části mohli studenti změřit své síly se spolužáky ve čtyřech různých disciplínách. Těmi již tradičními byly florbal, volejbal a basketbal, novinkou bylo na naší škole populární frisbee. Druhou, zásadnější novinkou byla však část vědomostní, v níž museli reprezentanti jednotlivých tříd předvést jen to nejlepší, aby si dokázali poradit s množstvím otázek z různých oborů. Nejúspěšnější byla v celkovém součtu třída G3.C pod vedením Sáry Bohunické, na 2. místě skončila třída G2.B v čele s Matějem Kaňkou a jako třetí se umístila třída G2.A pod vedením Ondřeje Krejčíka. Vítězům moc gratulujeme a budeme se těšit na další úspěšný ročník!

Matyáš Burda (G2.A), hlavní organizátor


Růžičkový den

Růžičkový den

V úterý 2. května 2023 proběhla na našem gymnáziu akce růžičkový den. Studenti měli možnost skrze Studentskou radu někomu objednat anonymně růžičku, ke které mohli připojit i vzkaz. Členové SR následně růžičky distribuovali do svých tříd. Akce se nesmírně povedla, bylo rozdáno přes 180 růžiček studentům napříč ročníky.

Studentská rada Gymnázia Mozartova


Mozart Times

Další číslo studentského časopisu Mozart Times

Zdravíme z redakce Mozart Times, tentokrát po trochu delší prodlevě, ale za to s pořádně nabitým obsahem. A na co se můžete těšit? Mimo jiné na rozhovor s panem učitelem Váňou nad nejrůznějšími otázkami týkající se školy i osobního života, na naši anketu zaměřenou na to nejzajímavější, co mohl tento školní rok nabídnout a spoustu dalších témat…

Vaše Mozart Times redakce


Almanach 2023

Almanach GYM 2023

Milí studenti, vážení učitelé,  počasí má poslední dobou dvě nálady – žene člověka buďto na zahradu, nebo do postele. V obou případech si s sebou ale můžete vzít kvalitní četbu. A pokud nemáte po ruce žádnou rozečtenou knihu, pak je tato zpráva přesně pro Vás. Nabízíme Vám totiž náš Almanach GYM. Je plný krásných básniček, vtipných fejetonů, a dokonce i pohádek. Jistě vás nalákají i jarní ilustrace na obalu, které nám snad to „zahrádkové počasí“ přivolají. 
Přejeme příjemné čtení! 

Literární seminář


Tematický den 2022

Šestý tematický den a 1. ročník MozOlu ve středu 21. 12. 2022

Celkem 11 workshopů, které připravili pedagogové, čeká dopoledne na naše studenty při 6. tematickém dni s názvem „Sport kolem nás“. Kromě toho se na školních sportovištích uskuteční 1. ročník studentské sportovní olympiády nazývané MozOL. Každý student bude mít povinnost se přihlásit vždy na jeden workshop (akci) v každém bloku (celkem tři programy, detaily naleznete ve výše odkazovaném souboru). Přihlašování ve stejnojmenném modulu v IS školy startuje v neděli 11. 12. 2022 ve 20:00 hodin a bude ukončeno ve středu 14. 12. 2022 ve 20:00 hodin.

Mgr. Petr Harbich, ředitel školy


Časopis GYM duben 2022

Nové číslo časopisu literárního semináře duben 2022

Vážení studenti, rodiče, uchazeči, členové učitelského sboru, jako každý rok jsme pro Vás my, studenti z G4.C a z literárního semináře pro třídy G4.C a G4.B, opět připravili číslo našeho školního časopisu. Protože se právě v tuto chvíli připravujeme na maturitu, tak jsme si pro právě toto naše složité životní období zvolili jako středobod a hlavní téma našeho literárního snažení...

Vaši (nevzdávající se) studenti


Den Země
Den Země

MŠ Klubíčko si užila Den Země s Mozarťákem

Na Den Země v pátek 22. 4. měly děti z mateřské školky Klubíčko malé překvapení. Žáci naší školy jim připravili příjemné dopoledne ve formě stanovišť s ekologickou tématikou. Tímto bych chtěl poděkovat našim žákům za kreativitu při vymýšlení jednotlivých aktivit. Děti ze školky třídily odpad, cvičily jógu při poslechu ekologického příběhu, závodily ve sběru a odvozu pet lahví a poznávaly zvířata i stromy naší přírody a dokonce nahlédly do tajů práce s mikroskopem.

Sekce biologie


Dárky pro domov důchodců

Dárky od studentů Mozarťáku do domova důchodců

V úterý 14. 12. 2021 jsme jako každý rok přivezli dárky babičkám a dědečkům, kteří žijí v Domově pro seniory Dubina Pardubice. Letos jsme je bohužel kvůli epidemické situaci nemohli předat osobně. Přesto se nám podařilo jim udělat radost. Snad to bude v příštích letech lepší. Tímto bych chtěla poděkovat všem, kteří se na dárcích podíleli.

Tereza Kopecká G2.A


The Mozart Times

The Mozart Times

Milí čtenáři, je tu nový rok a s ním i nové číslo našeho školního časopisu The Mozart Times! Tentokrát je to pro mnohé z nás naposledy, a tak jsme tomu část časopisu přizpůsobili. V časopise řešíme vážná témata, ale i odlehčené recenze. Velkou část jsme věnovali G1.A a její obsáhlé anketě. Obnovili jsme také formát interview s jednou z našich paní učitelek a navíc pokračujeme v tématu volitelných jazyků, tentokrát v barvité francouzštině. Za celý tým doufáme, že si čtení našeho časopisu užijete a něčím Vás snad i zaujmeme. Děkujeme moc za pozornost a dnes již dlouholetou podporu,

Redakční tým G4.C


Můj potenciál

Byl zahájen projekt Můj potenciál od České spořitelny

Dne 6. 10. 2021 se v areálu Na Vinici uskutečnilo slavnostní zahájení programu Můj potenciál od České spořitelny. Koordinátoři projektu nám představili, co můžeme od projektu očekávat, a prezentovali také témata závěrečných prací. Proběhla i seznamovací hra, při níž jsme poznaly jak další účastníky projektu, tak koordinátory, kteří nás budou programem provázet. Setkávat se budeme pravidelně na sedmi workshopech, a to až do ledna příštího roku.

Veronika Musílková, Denisa Izákova, G3.A


Studentské volby

STUDENTSKÉ VOLBY NA MOZARŤÁKU

Dne 21. 9. 2021 se naše škola zúčastnila simulace voleb do Poslanecké sněmovny PČR. Projekt Studentské volby organizuje Jeden svět na školách. Jaké to je být voličem, si přišlo vyzkoušet 190 žáků z různých tříd našeho gymnázia. Celkové výsledky najdete na stránkách JSNŠ
Všem aktivním „voličům“ děkujeme za účast!

Za volební komisi Sára Gobernacová, G2.C


The Mozart Times

Další číslo studentského časopisu The Mozart Times!

Poslední výtisk letošního školního roku vám přinese spoustu zajímavých článků. Uplynulý rok byl pro nás všechny často velmi hektický, plný stresu a špatných myšlenek. My se vás pokusíme naším časopisem nejen trochu přivést na myšlenky jiné, ale také malinko připravit na přechod do prezenční výuky. Dočtete se tu spoustu zajímavých postřehů od studentů různých ročníků k nejen maturitě v dnešní době. Studenti druhého ročníku se nám navíc podívali trochu hlouběji do problému plýtvání jídla. Mimo to zde naleznete také sekci recenzí či první část rozsáhlejší sekce druhých jazyků, které se vyučují na naší škole. Doufáme, že se Vám bude naše nové číslo časopisu líbit, a brzy, nejen na zahrádkách, na viděnou!
Tímto chci poděkovat všem, kteří se na tvorbě časopisu jakkoliv podíleli. Počet přispěvatelů stále roste a naši editoři opět dokazují nemožné. Díky!

Za redaktorský tým Justýna Křivková, G3.C


Časopis GYM

Květnové vydání studentského časopisu GYM

Milí čtenáři, je tu další rok a s ním i další číslo časopisu GYM, tentokrát se však nejedná o tvorbu studentů literárního semináře, nýbrž o dílo, které se pokusili vytvořit studenti třídy 3.C pod vedením paní učitelky Zdeny Rejmanové. Připravili jsme si pro Vás mnoho zajímavých témat, od pandemických, přes tipy a postřehy nejen pro středoškoláky, až po zajímavé zamyšlení našich studentů. Můžete se také těšit na tradiční kvíz ke konci časopisu, který si každý může vyplnit dle libosti. Doufáme tedy, že si listování naším výtiskem užijete alespoň tak jako my jeho tvorbu a snad již brzy na viděnou ve škole!

Justy Křivková, Libor Pezinek G3.C


Pražský studentský summit

Pražský studentský summit letos online

Jako každý rok i letos probíhal Pražský studentský summit. Kvůli omezením v souvislosti s epidemií koronaviru se však musel uskutečnit pouze v on-line podobě. Z naší školy se zúčastnilo pět studentů 2. ročníku v modelu OSN. Během půl roku proběhlo pět workshopů, díky kterým se delegáti postupně mohli zdokonalit v argumentačních dovednostech, soft skills a rozvíjet své znalosti v oblasti mezinárodních vztahů. Bylo možné se také připojit na streamované přednášky se zajímavými hosty. Celý 26. ročník byl zakončen závěrečnou konferencí, kde se jednalo o předem stanovených bodech agendy.

Věra Málková, Veronika Musílková, Emma Nezvedová, Lucie Trávníčková, Čeněk Mědílek


Časopis SLI

Vychází časopis studentů Literárního semináře!

Rok se s rokem sešel a máme tu další vydání časopisu Literárního semináře! Letošní číslo je pojato ve stylu antistresových omalovánek, které se po předchozím komplikovaném roce budou hodit určitě všem. Kromě nich tu najdete i doporučení čtvrťáků na maturitní knížky, ale i na filmy nebo seriály. Můžete si zacvičit jógu a po ní si dát nějakou dobrotu podle našich receptů. Dočtete se plno zajímavostí ať už třeba ze zdravotnického prostředí, či ze sportu. V letošním roce je navíc časopis doplněn a ozvláštněn audioverzí rozhovoru se zdravotnicí, která dennodenně bojuje s covidem v první linii. Tuto formu jsme zvolili, protože do písemné podoby by šlo rozhovor přepracovat jen stěží. Vytratilo by se totiž to nejdůležitější – emoce. Přejeme Vám pokud možno příjemné počtení (či inspirativní poslech), hodně (nejen) školních úspěchů a hlavně pevné zdraví!

Redakční tým z G4.B


The Mozart Times

Nové číslo studentského časopisu The Mozart Times

Navzdory této nelehké době se nám opět podařilo dát dohromady několik autorů pro letošní první výtisk časopisu The Mozart Times. Témata byla opět rozmanitá a zabývali jsme se nejen aktuálním děním. Časopis se také pomalu začíná věnovat i ostatním jazykům, které se na naší škole vyučují. A kdo ví, možná někdy zahloubáme ještě dál, do vod jazyků mimo naši školu. Nicméně nepředbíhejme, užijte si aktuální číslo a neztrácejte naději v lepší zítřky.
Ještě bych chtěla moc poděkovat všem, kteří se na tvorbě časopisu podíleli, podílejí a podílet (snad) nadále budou!

Justýna Křivková, G3.C


Časopis Gymozart

Studenti Literárního semináře nezaháleli ani v čase koronaviru

Je tady nové číslo školního časopisu, na kterém se podíleli studenti druhé skupiny Literárního semináře, konkrétně ze tříd G4.B a G4.C. Letos jde o časopis se sportovním zaměřením, a uvnitř tedy najdete mimo jiné rozhovory s našimi úspěšnými studenty, informace o tom, jak se sportovní svět vyrovnává se současnou složitou epidemiologickou situací, či články o různých (i méně známých) sportech.
Nezbývá než Vám popřát příjemně strávený čas nad stránkami našeho časopisu.

Za redakční tým Mgr. Lucie Škarvadová


Školní časopis GYM

Aktuální číslo školního časopisu GYM

Díky studentům literárního semináře a jejich spolupracovníků z řad spolužáků vám přinášíme letošní ročník školního časopisu GYM. Dle slov editorů vás čeká „kopa zajímavých článků, které vás nejen pobaví, ale i rozšíří vaše obzory či předpoví budoucnost,“ tak vám přejeme příjemné čtení.

redakční tým časopisu GYM


Domov pro seniory

Studenti prvních ročníků předali vánoční dárky seniorům

Ve čtvrtek 5. 12. 2019 se zástupci prvních ročníků našeho gymnázia v doprovodu paní učitelky Peškové vydali do domova pro seniory, kde dědečkům a babičkám v předstihu předali vánoční dárky. Všechny drobnosti nakoupili samotní prváci, kterým bychom tímto chtěli poděkovat. Senioři měli z naší návštěvy velikou radost. U každého jsme se chvíli zastavili a popovídali si s ním, takže i my, studenti, jsme si odpoledne užili a doufáme, že se v této tradici bude pokračovat i příští rok.

Tomáš Pazderka, G1.C


Mozart Times

Nové číslo časopisu The Mozart Times

A je tu další číslo školního anglického časopisu The Mozart Times! Tentokrát se s námi můžete ohlédnout za událostmi tohoto školního roku a zavzpomínat na chvíle prožité na našem gymnáziu. Na co se tedy můžete těšit? Číslo je věnováno především naší taiwanské návštěvě, dočtete se v něm například o zážitcích z cesty přes půl světa nebo střípcích z taiwanské kultury. Dále zde naleznete fotografie z letošního maturitního plesu a článek o jeho předcházejících přípravách, rozhovor na téma studentských divadelních představení, recepty na chutné a zdravé snídaně a mnoho dalších zajímavých příspěvků. Tímto bych chtěla poděkovat všem, kteří se na vzniku tohoto časopisu jakkoli podíleli, a Vám všem přeji, abyste si jeho čtení patřičně užili!

Magdaléna Malířová, G4.C


Apolenka

Mozarťák díky G2.C pomáhal Apolence

Ve čtvrtek 6. 12. jsme se jako třída G2.C rozhodli pomoci vyhořelému hiporehabilitačnímu centru Apolenka, které přišlo o všechny zásoby krmiva, převážně sena, pro své koně. Společně jsme napekli a o přestávkách prodávali koláče, bábovky a jiné laskominy svým spolužákům a učitelům. Chtěli bychom všem poděkovat jak za nakupování svačinek, tak i za dobrovolné příspěvky. Díky Vám se nám podařilo vybrat 5 113,- Kč. S několika spolužáky ze třídy jsme do Apolenky osobně zajeli a peníze předali. Zaměstnanci byli velmi rádi, dokonce nás provedli po stáji, ukázali nám nejen místa po požáru a rozsah škod, ale i jaká zvířata vlastní. Akce se vydařila a Apolence jsme alespoň trochu pomohli. Pokud byste chtěli vědět o Apolence více a chtěli jí pomoci, navštivte tento web.

Viktorie Chrapanová, G2.C


The Mozart Times

Nové číslo časopisu The Mozart Times

A je tu další číslo školního anglického časopisu The Mozart Times! Tentokrát s tématem školy, školního roku a čtvrtého ročníku. O čem se tedy můžete dočíst? Škola není jen o učení, takže zde najdete například článek o nedávném zájezdu do Londýna, recepty na zdravé a chutné svačiny nebo pohled na studium na gymnáziu očima jedné ze studentek. Dále se dozvíte, jaké knížky číst, jak správně prokrastinovat nebo co dnes nejvíce trápí studentky střední školy. Čas nenávratně ubíhá a školní rok je již v plném proudu, nezbývá mi než popřát Vám všem, abyste si užili čtení našeho časopisu a také dobu strávenou na tomto gymnáziu!

Magdaléna Malířová, G4.C


Mozartovy listy

Nové číslo školního časopisu GYM

Dvě studentky třetího ročníku našeho gymnázia, Tereza Fekarová (3.B) a Andrea Roubalová (3.B) vytvořily školní časopis s názvem GYM. V tomto časopise si přečtete spoustu zajímavých článků o naší škole, o jejích aktivitách, cílech a dalších plánech. Nechybí zde články o kulturních akcích, zábavě, divadelních představeních, ale i sportu a hlavně sportovních úspěších dosažených naším gymnáziem. Pobavit vás mohou romantické fejetony, poetické básně, citáty slavných, a určitě se vám budou líbit sepsané hlášky studentů a učitelů naší školy. Doufáme, že se vám náš časopis bude líbit, a s chutí si jej přečtete.

Tereza Fekarová (3.B) a Andrea Roubalová (3.B)


Mozartovy listy

Historicky první vydání Mozartových listů

Protože se blíží konec školního roku a s ním i začátek našeho posledního roku na tomto gymnáziu, rozhodly jsme se vytvořit něco, za čím bychom se mohly ohlédnout a říct: „To jsme udělaly.” A jelikož máme obě velmi kladný vztah k psaní a umění, vydáváme tento časopis. Jedná se o náš vůbec první pokus o vytvoření celého časopisu. Mozartovy listy Vám nabízejí poohlédnout se za událostmi letošního roku, zamyslet se nad zajímavostmi nebo jen chvilku relaxace a klidného počtení. Doufáme, že Vás osloví a užijete si čtení tak, jako jsme si my užily jeho vytváření. Tak už neztrácejte čas a pusťte se do toho!

Magdaléna Malířová a Barbora Víšková (G3.C)


Děvče s čertem v těle

Premiéra Děvčete s čertem v těle sklidila nadšené ovace publika!

Ve středu 13. června večer se ve Skautském centru Vinice konala premiéra studentského představení Děvče s čertem v těle. První uvedení rozverné komedie, zasazené do atmosféry Československa 30. let 20. století, se skutečně povedlo nad očekávání a zaslouženě sklidilo nadšené ovace publika. Rádi bychom poděkovali všem, kteří se na přípravě inscenace jakkoliv podíleli – v první řadě autorovi Honzovi Bolehovskému (G4.A), který do příprav vložil veškerou svou energii, stejně tak našim báječným hercům – Hance Nálevkové (G4.A), Tomáši Vodvářkovi (G3.A), Matěji Plšičíkovi (G4.A), Áje Pospíšilové (G4.A), Martinu Žihlovi (G2.A), Majdě Malířové (G3.C), Anežce, Aničce, Luďkovi, skvělým kurtizánám i ochotným kulisákům, holkám od vstupenek a v neposlední řadě kolegovi Marku Procházkovi, který se ochotně odevzdal do péče našich šikovných masérek. Všem přejeme krásné prázdniny a už nyní se těšíme na podzimní reprízy.

Mgr. Lucie Škarvadová


72 hodin

72 hodin dobrovolnictví i s naší účastí

I letos se naše gymnázium zapojilo v pátek 13. 10. do projektu "72 hodin", kdy se dobrovolníci z druhých ročníků sešli ve svém volném čase a šli sbírat odpad v okolí školy. Stejně jako před rokem jsme našli zajímavé úlovky jako jsou ztracené ponožky, koberec, deštník, ... Celé odpoledne jsme strávili nejen sbíráním odpadků, zažili jsme i spoustu legrace a hlavně jsme pomohli přírodě a životnímu prostředí.

Nikola Borovcová, G2.C


Mozart Times

Prázdninové číslo The Mozart Times

A je tu další číslo našeho školního anglického časopisu, The Mozart Times!!! Tentokrát s tématem prázdniny, na které se určitě všichni už moc těšíte. Dočtete se zde o tipech, kam o prázdninách, co si udělat dobrého, jak si zpevnit postavu do plavek nebo kde jsou nejlepší festivaly. Tak neváhejte a přečtěte si The Mozart Times!

Klaudie Břeňová, G3.APotenciál

PR/Feedback video z letošního ročníku Mého potenciálu

Dobrý den pane řediteli Výborný, posílám PR video z letošního ročníku, kterého se zúčastnili vaši studenti Simon Lichtenberg, Laura Gočaltovská a Andrea Pospíšilová. Simon i díky programu nastoupí na 2 brigádu do jednoho z našich týmu v Pardubicích na Vinici. Ještě jednou bych chtěl vaše studenty pochválit za příkladný přístup k celému programu. Budeme se těšit na případnou další spolupráci.

Bc. Josef Jankovský, Česká spořitelna, a.s.Gym

Exkluzivně vyšel časopis GYM vol. 2!

Nenechte si ujít jedinečnou šanci přečíst si skvostný výtvor studentů literárního semináře! V našem časopise se dozvíte nejen, co se odehrává v mysli studenta před maturitní zkouškou či co se dělo na maturitním plese, ale zjistíte i ty nejnovější školní „drby“ a spoustu dalších zajímavých informací. Bonusem může být inzerát dokonalého muže, který hledá dívku nejen na dlouhé procházky a rybaření. Neváhejte, čtěte ještě dnes a buďte v obraze!

Adéla Horáková, G4.BMozart Times

Nové číslo The Mozart Times spatřilo světlo světa

V uplynulých dnech vyšlo nové číslo školního anglického časopisu, The Mozart Times. Po téměř dvouměsíčním úsilí náš redaktorský tým vytvořil skvělé číslo, kde hlavním tématem byla Asie. Využili jsme přítomnosti zahraničního studenta z Japonska, Reijiho Kimoriho, a udělali s ním rozhovor, který si můžete v časopise přečíst. Dále zde naleznete články o cestování, módě, nebo o asijských jazycích. Výtisk časopisu naleznete na nástěnce u kopírky. Touto cestou bychom chtěli také vyzvat ty, kteří by se do našeho týmu chtěli přidat. Nebojte se, přivítáme vás s otevřenou náručí, jelikož během června je v plánu vydat další číslo.

Klaudie Břeňová, G3.AGym

Nové číslo školního časopisu GYM je tu pro Vás

Péčí studentů 4. roč. spatřilo světlo světa nové číslo časopisu GYM. Marek Podlaha z G4. C k tomu uvádí: „… Jsme opravdu rádi, že sis našel volnou chvilku a doufáme, že si u tohoto lehce vánočně laděného čísla GYM odpočineš. … Tentokrát se Tě pokusíme nalákat na nedávno hrané divadelní hry a rovnou je i ohodnotíme. Podíváme se i na místa, kde jsi třeba ještě nebyl a zajímá Tě, co se od nich dá očekávat. Zpravodajství přinese i něco málo pro milovníky sportu. Také jsme detailně popsali naše stužkovací večírky, aby bylo co závidět. Chtěli bychom, aby sis po dočtení něco uvědomil a některé věci nebral na lehkou váhu. Nakonec si, abychom nezapomněli na již zmíněné Vánoce, trochu zafilosofujeme a něco si i upečeme.“ Tištěnou verzi časopisu najdete v respiriu i v 1. patře u rozvrhu školy. Příjemné počtení!

Mgr. Marek Výborný, ředitel školy


Logická olympiáda

Nové číslo The Mozart Times spatřilo světlo světa

Jak už je to u nás tradicí, přinášíme vám předvánoční vydání Anglického školního časopisu The Mozart Times. Tentokrát se můžete těšit na obsah zaměřený na světové události, jako jsou nedávné prezidentské volby ve Spojených státech, co představují globální problémy pro naší paní učitelku Chalupovou, jak to je s dětskými domovy u nás nebo o čem byl Spielbergův film Bridge of Spies. Vřelé díky patří všem studentům, kteří se podělili o své literární nadání a dali tak možnost vzniku již desátého vydání našeho časopisu.

Andrea Malá, G4.BŠkolský portál
Pardubický kraj
OP JAK Šablony I

Úvodní stránka
Gympl roku 2019
Škola doporučená zaměstnavateli 2019
Facebook profil
Instagram profil
Naše stránky nesbírají cookies :)! Neshromažďujeme žádné informace o vás.
Prohlášení o přístupnosti webu
Verze stránek 31.05, 1. 7. 2024
© 2007 - 2024 · Mgr. Petr Harbich