Akce ve školním roce 2020/2021

Sportovní kurz

Sportovní kurz G3.A a G3.B

Letos se na sportovní kurz netradičně vydali žáci třetích ročníků. Počasí nám přálo a kromě ranních mrazíků jsme si užívali slunečních paprsků i příjemných teplot. Každý den na nás čekalo spoustu zábavných aktivit, zahrnujících například volejbal, adrenalinem nabitý softbal, netradiční frisbee nebo fotbal. K tomu všemu jsme běželi lesní orientační běh ve dvojicích, který nakonec doběhli i ztracené dvojice s hrůzou v očích, že poběží i ten noční. Ten nakonec dopadl nad očekávání dobře, všichni si ho moc užili a hlavně se ve zdraví (pouze s pár šrámy na nohou) vrátili. S rostoucí únavou přicházel i velký hlad, který jsme ukojili skvělým jídlem v táborové jídelně. Ke konci kurzu jsme si kromě unavených svalů odváželi i spálené tváře od sluníčka, takže jsme vypadali jak pravěcí bojovníci s výhružně namalovanou tváří. Nicméně páni učitelé se nás nezalekli a naložili nám poslední náročný úkol, souboj týmů v Turnaji šampiónů. I přes velkou rivalitu mezi třídami G3.A a G3.B a pomlácené ruce i nohy jsme všichni zvítězili minimálně sami nad sebou a překonali hranici svých sil. Večer jsme už strávili klidně s makovými koláči, které pro nás upekla maminka naší spolužačky Denči, které kromě nápisu GYMOZART a PECKA hlásily i číslo Denčiných 18. narozenin. (Dodatečně ještě jednou všechno nejlepší!) Závěrečný táborák jsme si užili na maximum, k hraní na kytaru jsme si opekli buřty, zazpívali si a plní radosti jsme si užívali kouzlo okamžiku.
Tímto chceme poděkovat hlavně pánům učitelům Voltrovi, Plhovi, Mackovi a Procházkovi za profesionální a zároveň přátelský přístup a areálu Pecka za skvělé jídlo a ubytování. Myslím, že za všechny mohu říct, že kurz nám pomohl nejen zlepšit se ve sportovních aktivitách, ale podpořil v nás i týmového ducha. Děkujeme!

Adéla Pražáková, G3.B

Adaptační kurz 1. ročníků

„Adapťák“ v Resortu Březová u Třebíče

Trampolíny, lana, „Bongo“,
Lukostřelba… ADAPŤÁK!!!!
Užívali jsme narámně
A na 100% nemarně:
Úsměvy, únava, akce,
V třídách skvělá spolupráce,
Pak tiché noci „bez sna“…
Kde? V outdorovém Resortu Březová!
V pondělí zase do lavic,
Jsme gympláci teď navíc.
K novým zážitkům velký krok,
Těšíme se všichni na nový školní rok!

žáci G1.A, B, C a jejich třídní učitelé

Verze stránek 26.80, 22. 9. 2020