Informace k letnímu kurzu Pecka 2020

1. Letní kurz proběhne ve dnech 6. - 13. 6. 2020. Detailní informace o rozdělení tříd do dvou turnusů a odjezdů a příjezdů zveřejníme zde v květnu 2020 po vyhodnocení počtu přihlášek.
  2. Letní kurz probíhá v areálu cestovní kanceláře BK tour na Pecce u Nové Paky.
  3. Náplní kurzu jsou hry ( volejbal, kopaná, softbal, frisbee) a orientační běh. V areálu je možnost hrát tenis a stolní tenis, vezměte si vlastní rakety a míčky.
  4. Ubytování je v chatkách po čtyřech, ve výbavě je deka a dekový spacák, doporučuji vzít spacák vlastní v případě nízkých teplot v noci.
  5. Pro sportování doporučujeme vzít vhodné oblečení a nejméně dvoje boty. Přibalte plavky, nedaleko je rybník a koupaliště.
  6. Stravování je formou plné penze v areálu včetně svačin a pitného režimu.Diety nutno nahlásit  před odjezdem! K dispozici je bufet s občerstvením. Vhodné jsou rozpustné tablety, v areálu je pitná voda.
  7. V případě slunečného počasí doporučujeme si vzít pokrývky hlavy,  krémy na opalování, či sluneční brýle.
  8. Pro potřeby nočního orientačního běhu nezapomeňte vzít kapesní svítilnu nebo čelovku.
  9. K dispozici bude lékárnička se základní medikací, nezapomeňte na vlastní léky.
  10.  V celém areálu je zákaz  kouření a požívání alkoholických nápojů!!!!
  11.  Jakékoliv dotazy týkající se kurzu rád zodpovím ve škole.

SPORTU ZDAR!!!!!!
Martin Plha