Gymozart Gymozart Gymozart Gymozart Gymozart Gymozart
 

Klub A21 – tvůrčí a badatelská Akademie pro 21. století

 

Cílem Klubu A21 je seznamovat zájemce z řad studentů s aktuálními tématy moderní vědy a techniky i celospolečenskými výzvami 21. století a formou přednášek, exkurzí, workshopů, stáží a tvůrčích badatelských projektů s inspirativními oborníky z praxe v širokém spektru oborů fyziky, chemie, biologie, medicíny, ICT, robotiky, kosmického výzkumu, věd o Zemi, humanitních oborů anebo kreativního průmyslu:

  1. je zábavnou a poučnou formou vtáhnout do prostředí vědeckých experimentů, tvůrčích a badatelských projektů, a to nejen českých, ale i mezinárodních
  2. motivovat je pro získávání nových vědomostí a praktických zkušeností ve zvolených oborech
  3. zapojit je do Českých i světových soutěží
  4. naučit je, aby ke svým pracovním i studijním povinnostem přistupovali zodpovědně a podpořit jejich osobní rozvoj
  5. rozvíjet jejich talent, kreativitu a další klíčové kompetence pro 21. století jako je kritické myšlení, komunikační dovednosti, aktivní občanství, podnikavost atd.

Klub zastřešují/vedou za Gymnázium, Mozartova RNDr. Květa Sýkorová a Mgr. Alexandr Prokop (Technecium)

Aktuality školního roku 2020/2021

Letní science kempy s Techneciem

Vzdělávací volnočasové centrum Technecium pořádá pro mladé badatele, badatelky a technické kutily ve věku 10-19 let z celé ČR celoprázdninový cyklus 8 pěti denních tvůrčích kempů s vědou a robotikou - ZDARMA ! Kempy budou probíhat jako příměstské tábory v Pardubicích a Praze ( #1, #3-5, #7-8 ), tak i jako terénní expedice na Třeboňsko a Plzeňsko (#2 a #6). Individuální přístup, stravování i ubytování je zajištěno. Prožijte léto plné experimentů a tvůrčích aktivit s inspirativními vědci a inženýry z praxe a poznejte při tom svůj talent, nové přátele a kamarády. Každý týden nový roboti a nové téma z přírodní vědy.

Prázdninový cyklus 8 pětidenních kempů připravilo vzdělávací centrum Technecium s podporou MŠMT a ve spolupráci s NPI ČR (Talnet), Krajskými sítěmi podpory nadání a odborníky z high-tech firem, vysokých škol a ústavů Akademi věd ČR v Pardubicích, Praze, Brně, Třeboni a dalších místech ČR. Individuální přístup, stravování a ubytování je zajištěno dle potřeb účastníků! 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonu 774143458 nebo na info@technecium.org.

Za tým Technecia srdečně zdraví Alexandr Prokop


Školský portál
Pardubický kraj
EU OPVK

Úvodní stránka
Gympl roku 2019
Škola doporučená zaměstnavateli 2019
Facebook profil
Prohlášení o přístupnosti webu
Verze stránek 28.37, 13. 10. 2021
© 2007 - 2021 · Mgr. Petr Harbich