Elektronická přihláška na druhý blok Dne osobností 2018 (od 11:00 hodin)

Povinností každého studenta je vybrat si a zapsat jednu přednášku v každém bloku (od 8.30 resp. od 11.00 hodin). Upozorňujeme na povinnost každého studenta 1. až 3. ročníku gymnázia se řádně zapsat. Na přednáškách bude provedena prezence a na neúčast bude nahlíženo jako na neomluvené hodiny! Případné změny v programu jsou vyhrazeny.

Vyplňte, prosíme, pečlivě tento formulář. Zvýrazněné údaje označené * jsou povinné, bez jejich uvedení nebude Vaše elektronická přihláška zpracována.  Důrazně doporučujeme vyplnění kolonky E-mail , abychom Vás mohli v případě potřeby kontaktovat.

Na přesun mezi jednotlivými políčky můžete kromě standardního kliknutí myší využít i klávesu Tab. Vyplněný formulář odešlete ke kontrole stiskem tlačítka Odeslat přihlášku (naleznete jej ve spodní části formuláře). Zadané a úspěšně odeslané údaje si budete moci následně vytisknout a uschovat.

Jméno žáka: *
Příjmení žáka: *
Navštěvovaná třída: *

Číslo v třídním výkazu (pro kontrolu):

Výběr přednášky z prvního bloku (vyberte právě jednu z možností): *

E-mail (pečlivě vyplňte, prosíme):
Souhlas žáka s poskytnutím osobních údajů *
Ano, souhlasím s poskytnutím údajů uvedených na tomto formuláři v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Vámi poskytnuté údaje budou sloužit jako podklad pro administraci Dne osobností 2018, konaném dne 10. 5. 2018. Potom budou tato data smazána.

* Povinné údaje (nutno vyplnit)

Po vyplnění a odeslání formuláře vám aplikace vrátí zadané údaje k vytištění. Pokud bude kapacita dané přednášky vyčerpána, vyplňte formulář znovu a vyberte jinou přednášku.

Verze stránek 30.81, 24. 3. 2024