Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
Školní rok 2019/2020

Informace k adaptačnímu kurzu 9. - 11. 9. 2019 (G1.A,B,C)

Cíl a smysl kurzu:
Cílem tohoto kurzu je vzájemné seznámení nové třídy, vytvoření zdravého, nekonfliktního a přátelského kolektivu. Chceme tak napomoci k dobrému vztahu mezi žáky a učiteli gymnázia. Nedílnou součástí je i prevence rizikového chování. Projekt bude realizován formou her a aktivit zaměřených na vzájemnou spolupráci a pomoc, na překonávání překážek s cílem naučit se zaujmout k věci vlastní postoj. Kurzu se účastní třídní učitelé pod vedením výchovné poradkyně Mgr. Radomíry Klempířové. Z výše uvedených důvodů je účast žáků více než žádoucí. Podrobnější informace k programu naleznete zde.

Bližší informace o kurzu:
Termín: třídy G1.A, G1.B a G1. C pondělí 9. 9. – středa 11. 9. 2019

Místo: Březová u Třebíče
Stravování: plná penze plus svačiny, začínáme a končíme obědem, celý den pitný režim
Odjezd: sraz žáků v pondělí 9. 9. 2019 v 8:00 před budovou gymnázia, plánovaný odjezd autobusů v 8:30 hodin.
Příjezd: středa 11. 9. 2019 kolem 16:00 hodin k budově gymnázia
S sebou: dostatek sportovního oblečení (během programu může dojít k jeho ušpinění, promočení či poničení), nepromokavou bundu (pláštěnku), plavky, šátek, přezuvky, sešit, psací potřeby, hygienické potřeby; případně pravidelně užívané léky a kartu pojištěnce.

Písemný souhlas se zpracováním osobních údajů (GDPR) odevzdají žáci třídnímu učiteli nejpozději ve čtvrtek 5. 9. 2019 ve škole, prohlášení o bezinfekčnosti odevzdají žáci třídnímu učiteli v pondělí 9. 9. před nástupem do autobusu. Formulář těchto prohlášení s případnými dalšími upřesňujícími informacemi obdrží každý zákonný zástupce žáka nebo žák také e-mailem v úterý 27. 8. 2019. Potvrzení od lékaře vyžadováno není.

V Pardubicích 13. 8. 2019

Mgr. Petr Harbich v. r., zástupce ředitele pověřený řízením školy