Informace k adaptačnímu kurzu 2. - 4. 9. 2020 (G1.A,B,C)

Cíl a smysl kurzu:
Cílem tohoto kurzu je vzájemné seznámení nové třídy, vytvoření zdravého, nekonfliktního a přátelského kolektivu. Chceme tak napomoci k dobrému vztahu mezi žáky a učiteli gymnázia. Nedílnou součástí je i prevence rizikového chování. Projekt bude realizován formou her a aktivit zaměřených na vzájemnou spolupráci a pomoc, na překonávání překážek s cílem naučit se zaujmout k věci vlastní postoj. Kurzu se účastní třídní učitelé pod vedením výchovné poradkyně Mgr. Radomíry Klempířové. Z výše uvedených důvodů je účast žáků více než žádoucí. Podrobnější informace k programu naleznete zde.

Bližší informace o kurzu:
Termín: třídy G1.A, G1.B a G1.C středa 2. 9. – pátek 4. 9. 2020

Místo: Březová u Třebíče
Stravování: plná penze plus svačiny, začínáme a končíme obědem, celý den pitný režim
Odjezd: sraz žáků ve středu 2. 9. 2020 v 8:00 před budovou gymnázia, plánovaný odjezd autobusů v 8:30 hodin
Příjezd: pátek 4. 9. 2020 kolem 16:00 hodin k budově gymnázia (plánovaný odjezd z Březové je ve 14:00)
S sebou: Alespoň 3 bavlněné roušky v samostatném igelitovém sáčku (případně aspoň 10 jednorázových roušek), dostatek sportovního oblečení (během programu může dojít k jeho ušpinění, promočení či poničení), nepromokavou bundu (pláštěnku), plavky, šátek, přezůvky, sešit, psací potřeby, hygienické potřeby; případně pravidelně užívané léky a kartu pojištěnce.

Písemné prohlášení o bezinfekčnosti odevzdají žáci třídnímu učiteli ve středu 2. 9. 2020 před nástupem do autobusu. Formulář tohoto prohlášení s případnými dalšími upřesňujícími informacemi obdrží každý zákonný zástupce žáka nebo žák také e-mailem v týdnu 24. - 28. 8. 2020. Potvrzení od lékaře vyžadováno není.

V Pardubicích 24. 8. 2020

Mgr. Petr Harbich v. r., zástupce ředitele pověřený řízením školy