Informace k adaptačnímu kurzu 7. - 9. 9. 2022 (G1.A,B,C)

Cíl a smysl kurzu:
Cílem tohoto kurzu je vzájemné seznámení nové třídy, vytvoření zdravého, nekonfliktního a přátelského kolektivu. Chceme tak napomoci k dobrému vztahu mezi žáky a učiteli gymnázia. Nedílnou součástí je i prevence rizikového chování. Projekt bude realizován formou her a aktivit zaměřených na vzájemnou spolupráci a pomoc, na překonávání překážek s cílem naučit se zaujmout k věci vlastní postoj. Kurzu se účastní třídní učitelé. Z výše uvedených důvodů je účast žáků více než žádoucí. Podrobnější informace k programu naleznete zde.

Bližší informace o kurzu:
Termín: třídy G1.A, G1.B a G1.C středa 13. 9. – pátek 15. 9. 2023

Místo: Březová u Třebíče
Stravování: plná penze plus svačiny, začínáme a končíme obědem, celý den pitný režim
Odjezd: sraz žáků ve středu 13. 9. 2023 v 8:00 před budovou gymnázia, plánovaný odjezd autobusů v 8:30 hodin.
Příjezd: pátek 15. 9. 2023 kolem 15:00 hodin k budově gymnázia
S sebou: lahev na pití, dostatek sportovního oblečení (během programu může dojít k jeho ušpinění, promočení či poničení), nepromokavou bundu (pláštěnku), plavky, šátek, přezuvky, sešit, psací potřeby, hygienické potřeby; případně pravidelně užívané léky a kartu pojištěnce.

Písemné prohlášení o bezinfekčnosti odevzdají žáci třídnímu učiteli ve středu 15. 9. 2023 před nástupem do autobusu. Formulář tohoto prohlášení s případnými dalšími upřesňujícími informacemi obdrží každý zákonný zástupce žáka nebo žák také e-mailem do 31. 8. 2023. Potvrzení od lékaře vyžadováno není.

V Pardubicích 28. 8. 2023

Mgr. Petr Harbich v. r., ředitel školy